Kontakta oss

Här finner du kontaktuppgifter till SöderS kårledning och hur du hittar till SöderS kansli. Är du här i egenskap av företag, organisation eller fackförbund som vill snacka samarbete? Klicka här. Vill du ta kontakt med SöderS för en intervju eller liknande? Klicka här.

Johanna Granander

Eventkoordinator

Företagskontakt, campus och event.

Mail: johanna.granander@soders.nu
Telefon: 072-002 59 64

Helene Prohorenko

Studentombud

Utbildning, studenträtt och studentrepresentation.

Mail: helene.prohorenko@soders.nu
Telefon: 072-002 59 65

Tjänstledig t.o.m. 3 september 2018.

Izabelle Johannisson

Kommunikatör

Kommunikation och medlemskap.

Mail: izabelle.johannisson@soders.nu
Telefon: 072-002 53 89

Tillträder 27 augusti 2018.

Angela R. Larsson

Generalsekreterare

Ledning och ekonomi.

Mail: angela.r.larsson@soders.nu
Telefon: 072-002 59 63

Tillträder 18 juli 2018.

Josefin Stern

Projektledare

Tillgänglighet och studentrepresentation.

Mail: josefin.stern@soders.nu
Telefon: 072-002 52 98

Oskar M Wiik

Ordförande

Ledning, föreningsliv, politik och påverkan.

Mail: oskar.m.wiik@soders.nu
Telefon: 072-002 59 62

Hitta oss

Besöks- och postadress

SöderS - Södertörns högskolas studentkår
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Leveransadress

SöderS - Södertörns högskolas studentkår
Alfred Nobels allé 3
141 89 Huddinge

Webshop

Här kan du se lite av vår merch som du kan köpa och hämta i vår expedition. Beställer du här på hemsidan kommer du uppmanas att hämta produkten i vår expedition.