Nya kontaktuppgifter inom SöderS

Oskar M Wiik
28 maj 2018

I samma veva som i arbetet med att säkra vår hantering av studenters och medlemmars uppgifter har SöderS passat på att uppdatera våra mailadresser. Vi har rensat bort alias som bara skapat förvirring och helt enkelt lagt till en punkt mellan våra för- och efternamn. Våra telefonnummer är samma som tidigare.

Nya kontaktuppgifter till kårledningen

Johanna Granander, eventkoordinator: johanna.granander@soders.nu
Markus Johnson, kommunikatör: markus.johnson@soders.nu
Helene Prohorenko, studentombud: helene.prohorenko@soders.nu
Josefin Stern, vice ordförande: josefin.stern@soders.nu
Adam Söderberg, vice ordförande: adam.soderberg@soders.nu
Oskar M Wiik, ordförande: oskar.m.wiik@soders.nu

Fortfarande aktuella funktionsadresser

Expedition och information

Vår expeditions- och informationsmail är kvar som info@soders.nu. Mailadressen tillhandahas av SöderS kommunikatör.

Event och lokalbokning

Mailadressen för lokalbokning och övriga förfrågningar rörande event är kvar som event@soders.nu. Mailadressen tillhandahas av SöderS eventkoordinator.

Utbildningsfrågor och studenträtt

Kontakt med SöderS studentombud Helene Prohorenko kan du fortfarande göra via studentombud@soders.nu. Här är det inga som helst konstigheter.

Nya funktionsadresser

Ansökan om meritpoäng och intyg för studiefrämjande engagemang

Vill du ansöka om meritpoäng och få ett intyg för ditt studie- och/eller campusfrämjande engagemang så görs detta via merit@soders.nu. Mailadressen tillhandahas av SöderS ordförande och vice ordförande. Läs mer om ansökan om intyg och meritpoäng här.

Ansökan om tillfällig access till SöderS lokaler för event

I de fall ett planerat event sker under helg eller sena kvällar kan det vara bra att då även kunna komma in i lokalerna. För att ansöka om tillfällig access in till SöderS skickas ett mail till access@soders.nu. I mailet ska det vara tydligt för vilket event det rör sig om, vilka tider som accessen ska gälla, vem som är ansvarig samt personnummer till den ansvariga.

--

Samtliga kontaktuppgifter till personer inom Södertörns högskolas studentkår finner ni här.