Kontakta oss

Nedan finner du kontaktuppgifter till SöderS kårledning och hur du hittar till SöderS kansli.

Sandra Duru

Tillförordnad vice ordförande

Ledning, föreningsliv, politik och påverkan

Mail: sandra.duru@soders.nu
Telefon: 072-002 59 62

Presskontakt →

Gabriella Evrén

Samordnare för studentrepresentation

Student- och doktorandrepresentation

Mail: gabriella.evren@soders.nu

Kontakt för studentrepresentanter →

Batool Ghadanfari

Tillförordnad ordförande

Ledning, föreningsliv, politik och påverkan

Mail: batool.ghadanfari@soders.nu
Telefon: 072-002 59 62

Presskontakt →

Malin Helldorff

Generalsekreterare

Ledning, ekonomi och övriga frågor

Mail: malin.helldorff@soders.nu
Telefon: 072-002 59 63

Johanna Holmberg

Medlems- och föreningsansvarig

Kommunikation samt medlems- och föreningsstöd

Mail: johanna.holmberg@soders.nu
Telefon: 072-002 53 89

Thérèse Lelli

Student- och doktorandombud

Studentrepresentation, utbildning och studenträtt

Mail: therese.lelli@soders.nu
Telefon: 072-002 52 98

Studenträtt →

Helene Prohorenko

Student- och doktorandombud

Studentrepresentation, utbildning och studenträtt

Mail: helene.prohorenko@soders.nu
Telefon: 072-002 59 65

Studenträtt →

Oskar M Wiik

Kommunikatör (vik)

Kommunikation, medier och samarbeten

Mail: oskar.m.wiik@soders.nu

Hitta oss

Besöks- och postadress

SöderS - Södertörns högskolas studentkår
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Expedition

Vår kårexpedition ligger i MD-huset, våning 5. I infocenter.

Vill du träffa oss i kårexpeditionen? Kontakta oss via telefon under våra ordinarie öppettider eller genom mejl, så bokar vi in en tid!

E-mail: info@soders.nu
Telefon: 072 - 002 53 89

Leveransadress

SöderS - Södertörns högskolas studentkår
Alfred Nobels allé 3
141 89 Huddinge

 

Tygpåse SöderS - Student Rights Activist 30,00 kr Visa produkt
Tygpåse - We are the student movement! 30,00 kr Visa produkt