Personal →

Styrelse →

Doktorandråd →

Valberedning →

Revisorer →

BookS →

ESN Södertörn →

SöderS Pub →

SH Radio →

Personal

Malin Helldorff

Generalsekreterare

Kontakt


E-post
malin.helldorff@soders.nu

Telefon
072-002 59 63

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Generalsekreterare
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Johanna Holmberg

Medlems- och föreningsansvarig

Kontakt


För frågor om mecenat och medlemskap: maila direkt till info@soders.nu.

E-post
johanna.holmberg@soders.nu

Telefon
072-002 53 89

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Medlems- och föreningsansvarig
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Emil Höglund

Samordnare för studentrepresentation

Kontakt


För frågor om studentrepresentation: maila direkt till studentrepresentation@soders.nu

E-post
emil.hoglund@soders.nu

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Studentrepresentation
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Thérèse Lelli

Student- och doktorandombud

Kontakt


För studentärenden: maila direkt till studentombud@soders.nu

E-post
therese.lelli@soders.nu

Telefon
072-002 52 98

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Studentombud
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Oskar M Wiik

Kommunikatör

Kontakt


E-post
oskar.m.wiik@soders.nu

Telefon
072-002 59 64

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Kommunikatör
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Helene Prohorenko

Tjänstledig t.o.m. mars 2023

Kontakt


För studentärenden: maila direkt till studentombud@soders.nu

E-post
helene.prohorenko@soders.nu

Telefon
072-002 59 65

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Studentombud
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Styrelse

Marianne-Sara Banda

Vice ordförande

Kontakt

marianne-sara.banda@soders.nu

Sandra Duru

Ordförande

Kontakt

sandra.duru@soders.nu
072-002 59 62

Emma Ekelund Molander

Ledamot

Kontakt

emma.ekelund.molander@soders.nu

Anton Eriksson

Ledamot

Kontakt

anton.eriksson@soders.nu

Matilda Henriksson

Ledamot

Kontakt

matilda.henriksson@soders.nu

Fabian Högberg

Ledamot

Kontakt

fabian.hogberg@soders.nu

Tilda Nyström

Ledamot

Kontakt

tilda.nystrom@soders.nu

Doktorandråd

Jane Ruffino

Sekreterare

Kontakt

jane.ruffino@sh.se

Hamdija Begovic

Ordförande

Kontakt

hamdija.begovic@sh.se

Nathalie Hinders

Vice ordförande

Kontakt

nathalie.hinders@sh.se

Valberedning

Ally Lindblom

Ledamot

Kontakta valberedningen

valberedning@soders.nu

Kontakta Ally

ally.lindblom@soders.nu

Jonas Lundgren

Ledamot

Kontakta valberedningen

valberedning@soders.nu

Kontakta Jonas

jonas.lundgren@soders.nu

Matilda Spetz Tamburrini

Ledamot

Kontakta valberedningen

valberedning@soders.nu

Kontakta Ally

matilda.spetz.tamburrini@soders.nu

Revisorer

Josefin Stern

Verksamhetsrevisor

Kontakt

revisor@soders.nu

Per Bolin

Inspektor

Kontakt

inspektor@soders.nu

PwC

Auktoriserad revisor

BookS

Natalie Silvferberg

Verksamhetschef

Kontakt
bokhandel@soders.nu

ESN Södertörn

Adam Hemdan

Vice ordförande

Klaudia Lutaj

Eventansvarig


Dema Naddaf

Eventansvarig

Yae Nagata

Medie- och kommunikationsansvarig

Julia Runnelid

Ordförande

Kontakt
president@esnsodertorn.org

SöderS Pub

André Andersson

Inköpsansvarig

Kontakt
andre.andersson@soders.nu

Veiga Björgvinsson

Tf ordförande

Kontakt
veiga.bjorgvinsson@soders.nu

Rut Eklund

Bokningsansvarig

Kontakt
rut.eklund@soders.nu

Rachel Ibrahim

Administratör

Kontakt
rachel.ibrahim@soders.nu

Sofia Lindberg

Eventansvarig

Kontakt
sofia.lindberg@soders.nu

Josefin Lublin

Marknadsföringsansvarig

Kontakt
josefin.lublin@soders.nu

Johan Newzadi

Funktionärsansvarig

Kontakt
johan.newzadi@soders.nu

SH Radio

Cici Hong

Ordförande

Gustav Holmberg

Kassör & teknikansvarig

Oscar Bergholm

Eventansvarig

Noel Alfredsson Braic

Sportredaktör

Ugo Arxet

Sociala medier-ansvarig