Personal →

Styrelse →

Doktorandråd →

Valberedning →

Revisorer →

Bokhandel →

ESN Södertörn →

SöderS Pub →

Personal

Malin Helldorff

Generalsekreterare

Kontakt


E-post
malin.helldorff@soders.nu

Telefon
072-002 59 63

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Generalsekreterare
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Johanna Holmberg

Medlems- och föreningsansvarig

Kontakt


För frågor om mecenat och medlemskap: maila direkt till info@soders.nu.

E-post
johanna.holmberg@soders.nu

Telefon
072-002 53 89

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Medlems- och föreningsansvarig
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Thérèse Lelli

Student- och doktorandombud

Kontakt


För studentärenden: maila direkt till studentombud@soders.nu

E-post
therese.lelli@soders.nu

Telefon
072-002 52 98

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Studentombud
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Helene Prohorenko

Student- och doktorandombud

Kontakt


För studentärenden: maila direkt till studentombud@soders.nu

E-post
helene.prohorenko@soders.nu

Telefon
072-002 59 65

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Studentombud
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Oskar M Wiik

Kommunikatör

Kontakt


För mecenat- och medlemsärenden: maila direkt till info@soders.nu

E-post
oskar.m.wiik@soders.nu

Telefon
072-002 59 64

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Kommunikatör
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Gabriella Evrén

Samordnare för studentrepresentation

Kontakt


För frågor om studentrepresentation: maila direkt till studentrepresentation@soders.nu

E-post
gabriella.evren@soders.nu

Brev
Södertörns högskolas studentkår
att: Studentrepresentation
Alfred Nobels allé 9
141 89 Huddinge

Styrelse

Anton Eriksson

Ledamot

Kontakt

anton.eriksson@soders.nu

Pelin Boyaci

Ledamot

Kontakt

pelin.boyaci@soders.nu

Fabian Högberg

Ledamot

Kontakt

fabian.hogberg@soders.nu

Sandra Duru

Vice ordförande

Kontakt

sandra.duru@soders.nu

Batool Ghadanfari

Ordförande

Kontakt

batool.ghadanfari@soders.nu
072-002 59 62

Wassi Azizi

Ledamot

Kontakt

wassi.azizi@soders.nu


Doktorandråd

Jane Ruffino

Sekreterare

Kontakt

jane.ruffino@sh.se

Hamdija Begovic

Ordförande

Kontakt

hamdija.begovic@sh.se

Nathalie Hinders

Vice ordförande

Kontakt

nathalie.hinders@sh.se

Valberedning

TBA

Revisorer

Josefin Stern

Verksamhetsrevisor

Kontakt

revisor@soders.nu


Per Bolin

Inspektor

Kontakt

inspektor@soders.nu

PwC

Auktoriserad revisor

BookS

Natalie Silvferberg

Verksamhetschef

Kontakt
bokhandel@soders.nu

ESN Södertörn

Dzifa Amengor

Ordförande

Kontakt
president@esnsodertorn.org

SöderS Pub

André Andersson

Inköpsansvarig

Kontakt
andre.andersson@soders.nu

Veiga Björgvinsson

Vice ordförande

Kontakt
veiga.bjorgvinsson@soders.nu

Rut Eklund

Bokningsansvarig

Kontakt
rut.eklund@soders.nu

Rachel Ibrahim

Administratör

Kontakt
rachel.ibrahim@soders.nu

Sofia Lindberg

Eventansvarig

Kontakt
sofia.lindberg@soders.nu

Josefin Lubin

Marknadsföringsansvarig

Kontakt
josefin.lubin@soders.nu

Johan Newzadi

Funktionärsansvarig

Kontakt
johan.newzadi@soders.nu

Izabelle Rasmussen

Ordförande

Kontakt
izabelle.rasmussen@soders.nu